Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Pécs, Megyer, Tildy Zoltán utca, 8. emelet

+ 10 kép 1/13
40 900 000 Ft40.9 M Ft 1 048 718 Ft/m2
1 + 1 szoba
39 m²
8. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999172
Barkó-Tardi Éva
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában!

Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a Tildy Zoltán utcában egy csodás kilátással rendelkező, szépen felújított, másfél szobás lakást a benne található bútorzattal.

A lakás főbb jellemzői:
- Felújított, megkímélt állapot, azonnal költözhető
- Külön hálószoba, világos nappali és konyha
- Electrolux konyhai gépekkel felszerelt modern, fehér magasfényű konyhabútor
- Műanyag nyílászárók, amelyek jobb hő- és hangszigetelést biztosítanak
- Panorámás kilátás a magas emeletnek köszönhetően

A lakás elosztása praktikus, ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetőknek is. A környék jól ellátott, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők.

Az ingatlan egy liftes társasház 8. emeletén helyezkedik el, így világos terek és nyugodt, panorámás környezet várja új tulajdonosát.

Ez az ingatlan remek lehetőség mindazok számára, akik felújított, igényes otthont keresnek Kertvárosban, szép kilátással és liftes házban.

Megtekintés miatt keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
Pécs m² ár
1049 e Ft
919 e Ft -14%
977 e Ft -7%
Ennek az ára
Megyer átlagár
Pécs átlagár
40.9 M Ft m Ft
40.1 m Ft -2%
45.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Megyer, Tildy Zoltán utca, 8. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás