Eladó panellakás
Pécs, 8. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában!Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 10 emeletes, liftes, szigetelt társasház 8. emeletén található, világos és praktikusan elrendezett lakást.Az ingatlan 2 külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális választás lehet akár pároknak, kisebb családoknak vagy befektetési célra is.A lakás teljes körű felújításon esett át, melynek során az alábbi munkálatok történtek:- víz- és villanyvezetékek teljes cseréje- új burkolatok - szaniterek beépítése- nyílászárók (ablakok) cseréje- friss festés- belső ajtók mázolása- konyhabútor nem került beépítésre, ezt az új tulajdonos a saját ízlésére tudja beépíteni. A társasház szigetelt, rendezett, lifttel ellátott, a környék infrastruktúrája kiváló: boltok, buszmegállók, iskola, óvoda pár percen belül elérhetőek.Keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01.
2 szobás panellakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, 8. emelet