Avico Greentop

Eladó panellakás
Pécs, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
62 500 000 Ft62.5 M Ft 992 063 Ft/m2
3 szoba
63 m²
6. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999274
Somfai Tamás
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Teljes körűen felújított 3 szobás teraszos lakás eladó Pécs-Kertváros kedvelt részén!Pécs Kertvárosban a Szabó Ervin téren kínálunk megvételre egy 63 m²-es, 3 szobás, teraszos lakást, amely egy liftes társasház 6. emeletén található. A lakás 2021-ben teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosának egy modern, igényes és azonnal költözhető otthont kínál.A felújítás során megvalósult: új műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval teljes villany- és vízvezeték hálózat csere igényes IKEA konyhabútor teljes gépesítéssel egyedi mérők, kedvező fenntartási költségek modern, okosotthon rendszerrel vezérelhető világításHelyiségek: tágas nappali 2 külön nyíló hálószoba konyha fürdőszoba külön WC közlekedő kényelmes méretű terasz tökéletes pihenéshez vagy reggeli kávézáshozA lakáshoz külön tároló is tartozik, ami nagy segítséget jelent a mindennapokban.Kiváló elhelyezkedés:A közelben minden fontos infrastruktúra megtalálható. A parkolás mindig könnyen megoldható, akár több autóval is.Az ingatlan 3%-os hitelprogram keretében is megvásárolható, amelynek teljes körű ügyintézésében is segítséget nyújtunk.Ha egy igényesen felújított, világos és kiváló elhelyezkedésű lakást keres Pécs-Kertvárosban, ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Keressen bizalommal a megtekintés miatt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
992 e Ft
934 e Ft -6%
Ennek az ára
Pécs átlagár
62.5 M Ft m Ft
57.1 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 6. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bagod
Eladó családi ház

Bagod

52 M Ft
2 + 2 szoba