Seven Pearl

Eladó panellakás
Pécs, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
59 900 000 Ft59.9 M Ft 809 459 Ft/m2
3 szoba
74 m²
3. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999152
Kriszbacher János
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3,5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás panel lakás.
A lakás teljesen felújított észak-déli tájolású.
A konyha és a félszoba közötti válaszfal bontását követően egy nagy, 16 m2- es konyha - étkező lett kialakítva, modern bútorral, indukciós főzőlap + sütő és mosogatógép is van.
Az épület szigetelt, műanyag nyílászárókkal ellátott. Fűtése távfűtés költségmegosztóval. Elrendezése kiváló nagy előszoba beépített szekrénnyel. A fürdő teljes körű felújításon esett át a megszokott egy csaptelep mellé beépítésre került egy kádtöltő zuhany váltós csaptelep is. Műanyag bejárati ajtó lett beépítve valamint a beltéri ajtók is cserélve lettek. A folyosón a konyhában étkezőben vinyl padló van. Szobában az eredeti laminált padlóra padlószőnyeg került. Minden ablakon redőny és szúnyogháló van. Az erkély tavasszal lett felújítva. Új szúnyoghálós redőny és padlóburkolat került ide is. Minden szobába és az étkezőbe tavasszal prémium kategóriás huzatmentes klíma lett telepítve.
Az alagsorban van egy 2 lakás által használt nagy tároló is,
Az ingatlan közelében buszmegálló (50m), bolt, posta, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár található. A berendezési tárgyak alku tárgyát képezik.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Elsősorban Baranyai ingatlanok eladásával, vételével kapcsolatban állok rendelkezésére, de bérbeadással is foglalkozom. Ha a vételhez hitelre, CSOK+-ra, FALUSI CSOK-ra, BABAVÁRÓRA, ügyvédre, energetikai tanúsítványra van szüksége, kérem hívjon! További információkért hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Referencia szám: LK020482-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
809 e Ft
934 e Ft 13%
Ennek az ára
Pécs átlagár
59.9 M Ft m Ft
57.1 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló, Hegyhát utca 9
Eladó panellakás

Komló

16.99 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Villány
Eladó családi ház

Villány

31 M Ft
1 szoba
35 m²
Pécsely
Eladó családi ház

Pécsely

85 M Ft
2 szoba
90 m²
Ostffyasszonyfa
Eladó családi ház

Ostffyasszonyfa