Oasis Residence

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 15 kép 1/18
56 800 000 Ft56.8 M Ft 811 429 Ft/m2
3 szoba
70 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 434
Régi-Mezei Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Ritka ajánlat Kertváros szívében!
Eladó egy 70 m2-es, erkélyes, felújított, alacsony rezsijű lakás az Uitz Béla utcában ilyen adottságokkal nagyon kevés otthon elérhető a környéken!

A lakás tágas, világos, 3 különnyíló szobával és modern beépített konyhával rendelkezik. Új parketta, műanyag nyílászárók és hűtő-fűtő klíma gondoskodnak a kényelemről és a pénztárcabarát fenntartásról. A szigetelt épület és a szabályozható távfűtés miatt a rezsi igazán kedvező.

Magasföldszinti elhelyezkedés, kényelmes erkély, ingyenes parkolás, boltok, busz, iskola, óvoda pár perc sétára minden adott egy ideális, családbarát otthonhoz.

A lakás tehermentes, azonnal költözhető, így gyorsan birtokba vehető.
Ha egy igazán tágas, mégis pénztárcabarát kertvárosi otthont keresel, ezt érdemes megnézni! (M317956)

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 09.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
811 e Ft
934 e Ft 13%
Ennek az ára
Pécs átlagár
56.8 M Ft m Ft
57.1 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás