River Life

Eladó panellakás
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér 11, 10. emelet

+ 12 kép 1/15
47 000 000 Ft47 M Ft 903 846 Ft/m2
2 szoba
52 m²
10. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 571
Casa4you ingatlaniroda
Kőnig Gábor e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó felújított panel lakás Pécs – Kertváros Megvételre kínálok Pécsett, Kertváros frekventált részén, a Szabó Ervin tér 11. szám alatt egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes panel lakást.

Az ingatlan 3 éve teljes körű felújításon esett át, amely során cserélve lettek a víz- és villanyvezetékek, a radiátorok, valamint a burkolatok is. A lakás távfűtéses, továbbá klímával felszerelt, így minden évszakban kényelmes lakhatást biztosít.

Elhelyezkedése kiváló, Kertváros egyik jól megközelíthető és közkedvelt részén található, a közelben boltok, buszmegállók és egyéb szolgáltatások is elérhetők. A lakás ideális választás lehet fiatal pároknak, kisebb családnak vagy akár befektetésnek is.

Hitelre vásárló ügyfeleinknek díjmentes hitel előminősítéssel, Csok Plusz, Babaváró, LTP ügyintézéssel állunk rendelkezésükre!
Bankfüggetlen szakértőnk 12 pénzintézetet tud versenyeztetni, így az Ön számára legkedvezőbb megoldást tudjuk kínálni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
Pécs m² ár
904 e Ft
852 e Ft -6%
962 e Ft 6%
Ennek az ára
Megyer átlagár
Pécs átlagár
47 M Ft m Ft
51.9 m Ft 10%
50.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér 11, 10. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft