Aerogate Homes

Eladó panellakás
Pécs, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
56 200 000 Ft56.2 M Ft 838 806 Ft/m2
3 szoba
67 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 509
Baranya Home
Baranya Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó kertvárosi 3 szobás, erkélyes ritkaság, garázzsal!

Eladó Pécsen, az Illyés Gyula utcában, ez a IV/2. emeleti, 67 nm-es, 3 szobás kiváló állapotú panel lakás!

A lakáshoz tartozik egy 3 nm-es erkély és egy praktikus tárolóhelyiség.

A távfűtéses ingatlan kifejezetten szép állapotban van, rendben tartott, tulajdonosa gondosan vigyázott rá!

A lakáshoz 13,35M áron egy saját villanyórával rendelkező garázs is megvásárolható, kizárólag a lakással együtt!

Az ár, irányár!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
839 e Ft
936 e Ft 10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
56.2 M Ft m Ft
56.9 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft