Seven Pearl

Eladó panellakás
Pécs, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
59 900 000 Ft59.9 M Ft 809 459 Ft/m2
3 szoba
74 m²
3. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999253
Kondorosi Csilla
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3,5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás panel lakás.A lakás teljesen felújított észak-déli tájolású.A konyha és a félszoba közötti válaszfal bontását követően egy nagy, 16 m2- es konyha - étkező lett kialakítva, modern bútorral, indukciós főzőlap + sütő és mosogatógép is van.Az épület szigetelt, műanyag nyílászárókkal ellátott. Fűtése távfűtés költségmegosztóval. Elrendezése kiváló nagy előszoba beépített szekrénnyel. A fürdő teljes körű felújításon esett át a megszokott egy csaptelep mellé beépítésre került egy kádtöltő zuhany váltós csaptelep is. Műanyag bejárati ajtó lett beépítve valamint a beltéri ajtók is cserélve lettek. A folyosón a konyhában étkezőben vinyl padló van. Szobában az eredeti laminált padlóra padlószőnyeg került. Minden ablakon redőny és szúnyogháló van. Az erkély tavasszal lett felújítva. Új szúnyoghálós redőny és padlóburkolat került ide is. Minden szobába és az étkezőbe tavasszal prémium kategóriás huzatmentes klíma lett telepítve.Az alagsorban van egy 2 lakás által használt nagy tároló is.Az ingatlan közelében buszmegálló (50m), bolt, posta, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár található. A berendezési tárgyak alku tárgyát képezik.Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK020482-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
809 e Ft
936 e Ft 14%
Ennek az ára
Pécs átlagár
59.9 M Ft m Ft
56.9 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Németkér
Eladó családi ház

Németkér

149.9 M Ft
2 szoba
540 m²
Verseg
Eladó családi ház

Verseg

69.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Sződ
Eladó családi ház

Sződ

102.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Sumony
Eladó családi ház

Sumony