City Pearl

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 11 kép 1/14
46 900 000 Ft46.9 M Ft 744 444 Ft/m2
3 szoba
63 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999162
Winklerné Kulcsár Melinda
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kertváros csendes-központi részén eladó egy X/fsz-i, 63 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, klímás, erkélyes panel lakás, szigetelt épületben.A lakás nyílászáróit már részben cserélték!Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető!I.ár: 46,9M Ft

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

46900000 Ft

Referencia szám: LK016434

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
744 e Ft
934 e Ft 20%
Ennek az ára
Pécs átlagár
46.9 M Ft m Ft
57.1 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás