BAM Living

Eladó panellakás
Pécs, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
50 000 000 Ft50 M Ft 862 069 Ft/m2
2 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 262
Gergics Róbert
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó tágas, világos panellakás Pécs Kertvárosban, a Kerényi Károly utcában.

Az 1. emeleten található, 58 m²-es lakás remek elosztású, két tágas hálószobával rendelkezik.
A nappalit egy 3,5 m²-es erkély egészíti ki. Az ingatlan jó, átlagos állapotú.

A szigetelt társasháznak köszönhetően a fűtési költségek kedvezőek, a közös költség mindössze 10.000 Ft/hó.

A lakás per-, teher- és igénymentes, tulajdoni viszonyai rendezettek, így az adásvételt követően rövid határidővel birtokba vehető.

További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal — a hét minden napján elérhető vagyok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
862 e Ft
1021 e Ft 16%
Ennek az ára
Pécs átlagár
50 M Ft m Ft
77.7 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca