Aerogate Homes

Eladó panellakás
Pécs, Uránváros, Páfrány, 4. emelet

+ 16 kép 1/19
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 016 667 Ft/m2
2 szoba
54 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 335
Hagymás Péter
Estate and More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utca középső részén, 54 nm-es, felújított, 2 különnyíló szobás, erkélyes, klímás, bútorozott és gépesített, 4/4.emeleti lakás eladó.

A társasház tiszta, rendezett, a lépcsőház nyílászárók már műanyagra lettek cserélve.

Helyiséglista: előszoba, 2 különnyíló szoba, konyha, fürdő-wc.
Közös tároló tartozik a lakáshoz.

Az ingatlan felújított állapotban van, ablakai műanyag nyílászárók redőnnyel ellátva.
Cserélve lett a bejárati ajtó, a beltéri ajtók, a hideg-meleg burkolatok, valamint a vízvezetékek és a villanyvezetékek nagy része is.

Modern konyhabútor van, energiatakarékos gépekkel (sütő, hűtő, mosogatógép, mikró, főzőlap, elszívó, víztisztító)
Felújításra került a fürdő-wc, ami mosógéppel és szárítógéppel is rendelkezik.

Okoskapcsolók vannak, melyek telefonról szabályozhatóak, valamint belépőfény van a bejáratnál.
Frissen festett az ingatlan.

Egy hűtő-fűtő klíma is található a nappaliban.

Fűtése távfűtés, egyedi mérővel.
Mérete és szinten való középső elhelyezkedése által rezsiköltsége kedvező.

Tehermentes és a vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető.
Az ingatlanban található összes bútor, berendezés, gép a vételár részét képezi.

Kiváló befektetési lehetőség, mivel könnyen és gyorsan kiadható.

Közelében található a Mecsek Áruház, piac, élelmiszerbolt, különböző üzletek, buszmegálló, orvosi rendelő, iskola, óvoda, játszótér, park.
A PTE ÁOK 10-15 perc alatt gyalog elérhető.

További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Uránváros m² ár
Pécs m² ár
1017 e Ft
1025 e Ft 1%
962 e Ft -6%
Ennek az ára
Uránváros átlagár
Pécs átlagár
54.9 M Ft m Ft
53.4 m Ft -3%
50.6 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Uránváros, Páfrány, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft