Astora Art House

Eladó panellakás
Pécs, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
38 600 000 Ft38.6 M Ft 989 744 Ft/m2
1 + 1 szoba
39 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 264
Nagy Beáta
Tettye Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kiváló befektetés! Igényes otthon!
Pécs, Kertvárosban, megvételre kínálunk egy kiváló állapotú, felújított, 39 nm-es,panel lakást.
Az ingatlan melegburkolatai korszerű parkettára lettek cserélve, a fürdőszoba néhány évvel ezelőtt teljes felújításon esett át, valamint a konyha is megújult egy igényesen kialakított, épített konyhapulttal. A komfortérzetet modern, hűtő-fűtő klímaberendezés biztosítja.
A lakás tehermentes, jelenleg bérlő lakja, aki igény esetén szívesen maradna, így befektetésnek is ideális választás.
Az ingatlan irányára 38,6 millió forint, akár a teljes berendezéssel együtt.

Megtekintés vagy további információ esetén várom megkeresését bizalommal a megadott telefonszámon, az esti órákig.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 25.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
990 e Ft
962 e Ft -3%
Ennek az ára
Pécs átlagár
38.6 M Ft m Ft
50.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca