River Life

Eladó panellakás
Pécs, Megyer, Maléter Pál utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
48 000 000 Ft48 M Ft 705 882 Ft/m2
3 szoba
68 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 264
Nagy Beáta
Tettye Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

68 nm! Ritka alaprajz!

Pécs, kertváros kedvelt részén, Maléter Pál úton, megvételre kínálunk egy kiváló adottságú, szép állapotú panel lakást,három külön szobával, erkéllyel,klímával.
Igazi családi otthon, igényes,egyedi,tágas konyha,új fürdő,tágas szobák.
A lakásba új nyílászárók,bejárati ajtó, belső ajtók,radiátorok,szép fa parketta,hidegburkolatok,klíma kerültek beépítésre.
Az épület szigetelt, a lakóközösség igényes. A környékben néhány perces sétával, minden elérhető ami a mindennapi élethez szükséges.
További kérdéseivel hívjon bizalommal bármikor.
Irányár: 48 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
Pécs m² ár
706 e Ft
852 e Ft 17%
936 e Ft 25%
Ennek az ára
Megyer átlagár
Pécs átlagár
48 M Ft m Ft
51.9 m Ft 8%
56.9 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Megyer, Maléter Pál utca, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs