Avico Greentop

Eladó panellakás
Pécs, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
48 900 000 Ft48.9 M Ft 940 385 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999287
Doktor Dominika
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es, keletnyugati tájolású lakást.

Az ingatlan praktikus elrendezésű:
2 külön nyíló szoba
konyha
külön fürdőszoba és WC
közlekedő
erkély, mely zöld környezetre néz

A lakás több ponton felújításon esett át:
-műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve
-cserélt, biztonsági bejárati ajtó
-a konyha néhány éve új, beépített konyhabútort kapott
A szobákban laminált parketta található. A beltéri ajtók és a fürdőszoba nem a legújabb kialakításúak, ugyanakkor megkímélt, jó állapotúak, az ingatlan azonnal költözhető.
A lakás rezsije kedvező, fenntartása gazdaságos.
A társasház tiszta, rendezett, a lakóközösség kiváló.
Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, gyors birtokbaadás lehetséges.

Kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, elhelyezkedése miatt minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Érdeklődni bizalommal, megtekintés rugalmasan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
940 e Ft
962 e Ft 2%
Ennek az ára
Pécs átlagár
48.9 M Ft m Ft
50.6 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²