Oasis Residence

Eladó panellakás
Pécs, Kertváros, Szabó Ervin tér, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
45 990 000 Ft45.99 M Ft 884 423 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999162
Winklerné Kulcsár Melinda
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es, keletnyugati tájolású lakást.
Az ingatlan praktikus elrendezésű:2 külön nyíló szobakonyhakülön fürdőszoba és WCközlekedőerkély, mely zöld környezetre néz
A lakás több ponton felújításon esett át:-műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve-cserélt, biztonsági bejárati ajtó-a konyha néhány éve új, beépített konyhabútort kapottA szobákban laminált parketta található. A beltéri ajtók és a fürdőszoba nem a legújabb kialakításúak, ugyanakkor megkímélt, jó állapotúak, az ingatlan azonnal költözhető.A lakás rezsije kedvező, fenntartása gazdaságos.A társasház tiszta, rendezett, a lakóközösség kiváló.Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, gyors birtokbaadás lehetséges.
Kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, elhelyezkedése miatt minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Érdeklődni bizalommal, megtekintés rugalmasan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kertváros m² ár
Pécs m² ár
884 e Ft
502 e Ft -76%
962 e Ft 8%
Ennek az ára
Kertváros átlagár
Pécs átlagár
45.99 M Ft m Ft
26.3 m Ft -75%
50.6 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Kertváros, Szabó Ervin tér, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba