City Pearl

Eladó panellakás
Nyíregyháza, Belváros, Ószőlő utca, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
43 500 000 Ft43.5 M Ft 679 688 Ft/m2
3 szoba
64 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 338
Ingatlan Aréna
Ingatlan Aréna

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Nyíregyházán, Korányi kertvárosban, az Ószőlő utcán eladó egy 64 m²-es, 3 szobás, 1. emeleti lakás, amely minden korosztály számára ideális választás – legyen szó családról, idősekről vagy fiatal párokról!

- Loggiája az egyik szobából nyílik, így bármikor élvezheted a friss levegőt és a zöldre néző, nyugodt környezetet.

- Panel szerkezetű épület, külső szigeteléssel, műanyag nyílászárókkal

- Távfűtés alacsony rezsiköltségek

- Jó elosztás: 3 külön nyíló szoba, (de körbejárható is)konyha, spájz, fürdő, WC, közlekedő és előszoba

- Nagyon jól alakítható, akár amerikai konyhás nappali is kialakítható

- Közös költség: mindössze 9000+6000 Ft felújítási költség (tetőszigetelés miatt)

- Ingyenes parkolás, közös pince, kiváló infrastruktúra

- A klíma 3 éve lett beépítve

- Járólap és padlószőnyeg burkolatú

-Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget – egy kis ráfordítással álomotthon varázsolható belőle!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 11.

3 szobás panellakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
680 e Ft
480 e Ft -41%
777 e Ft 12%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
43.5 M Ft m Ft
31.8 m Ft -37%
49.4 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Ószőlő utca, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

54.9 M Ft
4 szoba
69 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza, Belváros, Toldi utca
Eladó panellakás

Nyíregyháza

35.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca
Eladó panellakás

Nyíregyháza

51 M Ft
2 + 2 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

34.8 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Mátészalka
Eladó panellakás

Mátészalka

31 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Mátészalka
Eladó panellakás

Mátészalka

31 M Ft
1 + 1 szoba