Metrodom

Eladó panellakás
Nyíregyháza, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
52 900 000 Ft52.9 M Ft 813 846 Ft/m2
3 szoba
65 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Nyíregyháza belvárosának egyik közkedvelt részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk eladásra egy 65 nm-es, 2+1 szobás, nagy konyhás, 3. emeleti, kiváló elosztású lakást.

A lakás további jellemzői:
- hő és hangszigetelt műanyag nyílászárók
- modern beltéri nyílászárók
- klimatizált
- mért távfűtés
- erkélyes
- egyedi tervezésű, beépített konyhabútor
- felújított fürdőszoba sarokkáddal
- melegvíz-ellátás villanybojlerrel
- beépített szekrények
- víz és villanyvezetékek cserélve

Az ingatlan elrendezése rendkívül praktikus: három külön nyíló szoba, tágas konyha, fürdőszoba, külön WC, valamint egy teljes hosszában bútorozott közlekedő kapott helyet.

A társasház elhelyezkedése kiváló, a közelben minden fontos szolgáltatás, intézmény és üzlet megtalálható, a belváros pedig mindössze néhány perc sétára elérhető.

További információért vagy megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal. Azonosító: 3102

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
814 e Ft
779 e Ft -5%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
52.9 M Ft m Ft
49.5 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Mátészalka
Eladó panellakás

Mátészalka

31 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Mátészalka
Eladó panellakás

Mátészalka

31 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

54.9 M Ft
4 szoba
69 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza, Belváros, Toldi utca
Eladó panellakás

Nyíregyháza

35.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Záhony
Eladó panellakás

Záhony

14.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás

Nyíregyháza

37.4 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó panellakás