BAM Living

Eladó panellakás
Miskolc, 5. emelet

+ 15 kép 1/18
39 700 000 Ft39.7 M Ft 721 818 Ft/m2
2 szoba
55 m²
5. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Takács Bálint Dominik
Openhouse Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181465 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás.

Az eladó miskolci társasházi lakás jellemzői:
- igényesen felújított, erkélyes 2 szobás lakás Miskolc belvárosában
- az ingatlan a közkedvelt Vörösmarty városrész egyik rendezett társasházában található
- a lakás alapterülete 55 m²,amely 5. emeleten helyezkedik el, liftes társasházban
- a lakáshoz egy kényelmes méretű erkély is tartozik
- délkeleti tájolása kellemes, napfényes életteret biztosít
- a belső terek világosak és harmonikusak
- utcai kilátása nyitott, városi hangulatot kínál
- az alaprajz jól szervezett, kényelmes használatot biztosít
- a nappali tágas, barátságos központi térként funkcionál
- a hálószoba külön nyílik, zavartalan pihenést biztosít
- a konyha étkezésre is alkalmas kialakítású
- a fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet
- gardróbként vagy tárolóként használható helyiség növeli a praktikumot
- a lakás 2019–2020-ban átfogó felújításon esett át
- az elektromos rendszer korszerűsítésre került
- minőségi burkolatok kerültek beépítésre
- háromrétegű műanyag nyílászárók gondoskodnak a hő- és hangszigetelésről
- a fűtést távhő szolgáltatja, biztosítva a kiszámítható, gazdaságos rezsit
- az ingatlan állapota felújított
- fenntartása gazdaságos és kiszámítható
- a havi rezsi körülbelül 16 000 Ft, a közös költség 15 000 Ft
- a társasház rendezett, folyamatosan karbantartott, a lépcsőház tiszta, igényes állapotú, a lift megbízhatóan működik
- az ingatlan jelenleg üres, azonnal birtokba vehető
- néhány perces sétával elérhető a Szinvapark, közvetlen közelben található az Interspar Miskolc, rövid távolságra elérhető az Arany Corvin Üzletház, karnyújtásnyira található a Centrum Áruház Miskolc
- a környék infrastruktúrája kiemelkedő színvonalú
Kiváló választás saját otthonnak! Befektetésként is értékálló lehetőség!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó miskolci társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181465

Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 39700000 Ft
Érd.: Takács Bálint, tel: +3670/3211771, email: balint.takacs@oh.hu, www.oh.hu

Referencia szám: 181465

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
722 e Ft
690 e Ft -5%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
39.7 M Ft m Ft
30.8 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Miskolc, Hejőcsaba, Szalag utca
Eladó panellakás

Miskolc

31.45 M Ft
2 szoba
47 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Vologda, Jókai Mór utca
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

33.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Sárospatak
Eladó panellakás

Sárospatak

25 M Ft
2 szoba
61 m²
Sátoraljaújhely
Eladó panellakás

Sátoraljaújhely

26 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

28.75 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Szentpéteri kapu Nyugat, Szentpéteri kapu
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Sátoraljaújhely, Dózsa György utca
Eladó panellakás

Sátoraljaújhely

26 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc