Astora Art House

Eladó panellakás
Miskolc, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
35 000 000 Ft35 M Ft 648 148 Ft/m2
1 + 2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 201
Kégl Zsolt
OTP Ingatlanpont Miskolc Szemere

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Nagyszerű lehetőség CSAK IGÉNYESEKNEK, akik értékelik a minőséget! Miskolc, Avas, a város rendkívül kedvelt részén, 56m2-es, 2,5 szobás, első emeleti, felújított rendkívül jó elosztású , erkélyes lakás eladó! Ez egy kiváló lehetőség mind magánszemélynek (akár nagycsaládosoknak), mind befektető számára. A magas minőségű hő -és hangszigetelt műanyag nyílászárók redőnnyel felszereltek, a lakás klímás. A szobákban nagy kopásállóságú laminált padló, a többi helyiségben hideg burkolat található ( amely csúcs minőségben lett burkolva, nagyon alapos szakember által). Lokációját tekintve tökéletes elhelyezkedésű az ingatlan. A lakás folyamatosan karbantartott. Az ingatlan közvetlen közelében megtalálható az egyetemváros, iskola, óvoda, bölcsőde, bevásárlási lehetőség, posta, orvosi rendelő, buszmegálló, benzinkút. A lépcsőház tiszta, rendezett, a lakóközösség kiváló, barátságos. OTP banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási kérdéseben is állunk rendelkezésre nagyon kedvezményes konstrukciókkal. Ezt látnia kell! Ez egy kivételes és ritka lehetőség mind magánszemély, mind befektető számára, ilyen ingatlan nagyon ritkán elérhető és most alkalmi áron megvásárolható. Jöjjön el, és tekintse meg, garantáltan nem fog csalódni! Vevőink rendelkezésére állunk finanszírozási kérdésekben is OTP banki hátterünkkel! Kérem tekintse meg, virtuális sétámat is. Hívása során hivatkozzon az M309261 referenciaszámra!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
648 e Ft
661 e Ft 2%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
35 M Ft m Ft
42.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

21.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

28.75 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

21.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Szentpéteri kapu Nyugat, Szentpéteri kapu
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

33.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

21.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Miskolc, Soltész Nagy Kálmán
Eladó panellakás

Miskolc

68.49 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²