Eladó panellakás
Kecskemét, Hunyadi-város, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Kecskemét Hunyadivárosban, a Mátyás Király Krt-on eladó egy 1. emeleti, 49 nm-es, 1,5 szobás, 2020-ban felújított, erkélyes, szép lakás!
Jellemzői:
-Cserélt villanyvezetékek
-Részben cserélt nyílászárók
-Modern Konyha
-Igényes burkolatok
-2 db hűtő+fűtő klíma
-Alacsony rezsi
-Beépített szekrények
-Parkra néző erkély
-Csendes, mégis frekventált lokáció
-Tehermentes Tulajdoni lap
-Jó lakóközösség
- Akár a képeken látható teljes bútorzattal eggyütt is megvásárolható
Figyelem! Az ingatlan a kedvezményes, 3%-os, OTTHON START hitelre is alkmalmas, amelynek az intézésében tudok segíteni! Bővebb tájékoztatásért valamint megtekintéssel kapcsolatban kérem keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 24.
2 szobás panellakások ára Kecskeméten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Kecskemét, Hunyadi-város, 1. emelet