Aerogate Homes

Eladó panellakás
Kecskemét, 4. emelet

+ 15 kép 1/18
58 500 000 Ft58.5 M Ft 801 370 Ft/m2
3 szoba
73 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998836
Mestyán Erik
Duna House Kecskemét, Petőfi S. u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Felújított, erkélyes lakás eladó Kecskemét belvárosában!

Kecskemét belvárosának kedvelt részén kínálok megvételre egy 73 m²-es, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást.

Az ingatlan jó elosztású és tágas terekkel rendelkezik. A lakásban egy nagy nappali, két hálószoba, konyha, étkező, fürdőszoba, külön WC, valamint egy erkély található.

A lakás jó állapotú, az elmúlt években több felújítás is történt:

Az ingatlan rövid időn belül költözhető.

A lakáshoz közös használatú tároló is tartozik.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kiváló elhelyezkedésű lakás, és további információra van szüksége, keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni:
Mestyán Erik
+36 20 271 5868
mestyan.erik@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
801 e Ft
816 e Ft 2%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
58.5 M Ft m Ft
51.4 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

45.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Árpád-város, Mátis Kálmán u
Eladó panellakás

Kecskemét

37.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét, Kossuth-város, 2
Eladó panellakás

Kecskemét

47.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

45.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

52.9 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Pákozdi Csata u
Eladó panellakás

Kecskemét

42.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

45.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Pákozdi Csata u
Eladó panellakás

Kecskemét

42.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Szimferopol tér
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét, Árpád-város, Mátis Kálmán u
Eladó panellakás

Kecskemét

37.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

53.5 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Kunszentmiklós
Eladó panellakás

Kunszentmiklós