Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Kaposvár, Északi városrész, 48-as Ifjúság útja, földszint

+ 12 kép 1/15
47 300 000 Ft47.3 M Ft 801 695 Ft/m2
2 + 1 szoba
59 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Boldingatlan Kft.
BOLDIZSÁR INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kaposváron a 48-as Ifjúság utcában 59 m2-es, jó állapotú magasföldszinti lakás eladó. A lakásban 2,5 szoba, , erkély, előszoba beépített szekrényekkel, fürdőszoba, wc, konyha beépített konyhabútorral találhatóak. A rezsije nagyon kedvező, az épület hőszigetelve van, az ablakok hőszigetelt műanyagra lettek kicserélve, a fűtése távfűtéssel - egyedi hőmennyiségmérő órákkal megoldott, továbbá légkondicionálót is szereltetett fel a tulajdonos. A lakás fekvése nagyon optimális, parkolás a ház előtti parkolóban ingyenesen lehetséges, élelmiszerbolt (Tesco, Aldi,) általános iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegálló, posta 300 m sugarú körben mind megtalálhatóak. Energetikai besorolás: E
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 655. számú ajánlatra! Irodánk címe: Kaposvár Irányi D. u. 9.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
802 e Ft
436 e Ft -84%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
47.3 M Ft m Ft
27.2 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Északi városrész, 48-as Ifjúság útja, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Siófok
Eladó panellakás

Siófok

84.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Fonyód
Eladó panellakás

Fonyód

87.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

44.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

41.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

24.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd
Eladó panellakás

Kaposvár

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kaposvár, Belváros, Nemzetőr sor
Eladó panellakás

Kaposvár

30.5 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

55 M Ft
2 szoba
54 m²
Kaposvár, Északnyugati városrész, Kinizsi lakótelep
Eladó panellakás

Kaposvár

38.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Kaposvár, Belváros, Honvéd
Eladó panellakás

Kaposvár

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

32.99 M Ft
2 szoba
48 m²
Marcali
Eladó panellakás

Marcali

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

48 M Ft
2 szoba
55 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Kaposvár, Északi városrész, Arany János
Eladó panellakás

Kaposvár

40.99 M Ft
3 + 1 szoba
61 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

650 M Ft
16 + 2 szoba
592 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

69.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Siófok, Tanácsház utca 2
Eladó panellakás