Eladó panellakás
Győr, Adyváros, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Hivatkozási szám: 161
Kiváló befektetés, akár bérlővel együtt!
Győr-Adyvárosban, kiváló helyen, zöldövezetben, a Barátság park közelében kínálom eladásra ezt a jó állapotú, világos, otthonos, 53 nm-es, 2 szoba hallos panellakást.
Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található.
Az igényes társasházban megtörtént a strangok cseréje, az áramhálózat bővítése, valamint a lépcsőház kerámia lappal való burkolása és festése.
Lakáson belül korábban megtörtént a vízvezetékek cseréje. A nyílászárók műanyagok a konyhában és a hálószobában, faablak található a nappaliban. A konyhaablak szúnyoghálóval felszerelt. A szobák, konyha és a közlekedő rész laminált parkettával, a fürdő és WC kerémailappal burkolt. A fűtésről és a meleg víz ellátásáról távhő gondoskodik, a hőleadók radiátorok.
A közös költség 23 000 Ft.
A lakás tehermentes.
A pinceszinten saját 1,5 nm tároló használata biztosított.
A lépcsőház tiszta, rendezett, a lakók barátságosak, figyelnek egymásra.
A parkolás a ház körül megoldott.
Frekventált elhelyezkedésének köszönhetően közelben minden megtalálható: iskolák, óvodák, bölcsőde, játszótér, Kórház, orvosi rendelő, gyógyszertár, Pláza, üzletek, LIDL, ALDI, JYSK, Barátság park, Vásárcsarnok, buszmegállók....stb.
Befektetésnek is ideális! A lakást jelenleg megbízható albérlő lakja, aki az ingatlant szívesen tovább bérelné.
Az ingatlan megvásárlásához díjmentesen többféle pénzügyi lehetőséget kínálunk. Igény esetén - megbízható ügyvédi háttérrel - vállaljuk az adás vétel teljes körű lebonyolítását, valamint az energetikai tanúsítvány gyors elkészítését.
Amennyiben a hirdetésben szereplő lakás felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal - akár hétvégén is!
Irányár: 49 900 000 Ft
Érd: ***************
E-mail: *********************
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 15.
2 szobás panellakások ára Győrött
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Győr, Adyváros, 2. emelet