River Life

Eladó panellakás
Győr, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
46 900 000 Ft46.9 M Ft 852 727 Ft/m2
2 szoba
55 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Bukovszkyné Bognár Zsuzsanna
Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Openhouse Center Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179233 hivatkozási számú győri társasházi lakás.

Győr Nádorváros kedvelt részén eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti panel lakás.
Az ingatlan a vásárcsarnoktól séta közelségre található, rendezett környezetben.

Helyiségek:
nappali + hall, szoba, közlekedő, konyha, fürdőszoba, külön WC, beépített erkély.
A nappaliból igény szerint külön hálórész leválasztható.

Az ingatlan kb. 5 éve részleges felújításon esett át, amely magában foglalja a nyílászárók cseréjét, festést, valamint a szobák burkolatainak cseréjét.

Jellemzők:

55 m² alapterület

4.emelet

műanyag nyílászárók, redőnyök

beépített erkély

távfűtés

lift a házban

saját tároló

azonnal költözhető

tehermentes

A környéken iskola, óvoda, posta, kórház, bevásárlási lehetőségek rövid távolságon belül elérhetők.

Az ingatlan kiváló választás saját otthonnak vagy befektetési célra egyaránt.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179233

Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
853 e Ft
938 e Ft 9%
Ennek az ára
Győr átlagár
46.9 M Ft m Ft
48.6 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr, Adyváros
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

42.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

74 M Ft
5 szoba
220 m²