NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Győr, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
58 500 000 Ft58.5 M Ft 860 294 Ft/m2
3 szoba
68 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 372
Szalkai Zsombor
Openhouse Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179202 hivatkozási számú győri társasházi lakás.

Eladó 3 szobás panel lakás

Győr kedvelt, jó infrastruktúrával rendelkező részén egy 2. emeleti 68 m²-es, 3 szobás, világos panel lakás eladó

Az ingatlan ideális választás családoknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek egyaránt.

Akár 3%-os hitel is igénybevehető

Elhelyezkedés

Kiváló közlekedés: buszmegállók és gyors elérhetőség a város többi részéhez

Iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek és zöld területek a közelben

Korház, pláza, gyógyszertár, piac könnyen megközelíthetőek

Lakás jellemzői

Méret: 68 m²

Szobák: 3 tágas szoba – külön nyíló helyiségek

Fűtés/hűtés: Távhő és 2 db korszerű hűtő-fűtő klíma, mely egész évben komfortos beltéri klímát biztosít

Villamoshálózat: teljes körű korszerűsítésen esett át – biztonságosabb és modern villamos rendszer

Közös költség: kedvező, jól gazdálkodó társasház

Miért érdemes?

Kényelmes méret – praktikus elosztás
Két klíma – komfort minden évszakban
Felújított villamoshálózat – modern és biztonságos
Remek lokáció – minden fontos szolgáltatás a közelben

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179202

Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

3 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
860 e Ft
1147 e Ft 25%
Ennek az ára
Győr átlagár
58.5 M Ft m Ft
55.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó panellakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.3 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Verpelét
Eladó családi ház

Verpelét