Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kivételes lehetőség Győr-Nádorvárosban: eladó egy teljesen felújított, panelprogramban részt vett lakás!
Ez a 49 m²-es, 4 szintes épület 2. emeletén található otthon ideális választás mindazok számára, akik csendes utcában, mégis jó közlekedési feltételekkel rendelkező helyen keresik új otthonukat. A lakás korszerű, alacsony fenntartási költségekkel büszkélkedhet, köszönhetően a külső hőszigetelésnek.
A lakás belső elrendezése praktikus és modern: 1 hálószoba, tágas nappali, valamint különálló fürdőszoba és WC szolgálja a kényelmet. Az ingatlan redőnyözött, így a fényviszonyok könnyedén szabályozhatók. A beépített szekrények elegáns tárolási megoldásokat kínálnak, míg a közös tároló további lehetőséget nyújt a kerékpárok vagy egyéb tárgyak elhelyezésére.
A zöld övezetben fekvő lakás ideális azoknak, akik szeretik a természet közelségét, hiszen a környezet nyugalmat és friss levegőt biztosít. A közlekedési kapcsolatok kiválóak, így a város minden pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.
Ne hagyja ki ezt az alkalmat, hogy Győr egyik legkedveltebb városrészében találjon otthont! További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 17. Utoljára módosítva: 2025. 08. 17.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Győr, 2. emelet