Oasis Residence

Eladó panellakás
Debrecen, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
52 000 000 Ft52 M Ft 1 181 818 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lévai Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A 3. emeleten található ingatlan praktikus elrendezésű, világos terekkel és jól kihasználható alaprajzzal rendelkezik. Ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak, kisebb családnak, illetve befektetés céljára is.

Helyiségek:

- szoba: 17 m²
- külön nyíló szoba: 9,2 m²
- konyha: 8,1 m²
- fürdőszoba-WC: 4 m²
- előszoba: 4 m²
- erkély: 3 m²

A lakás az elmúlt években több felújításon is átesett:
- műanyag nyílászárók és redőnyök
- több helyiségben megújult burkolatok
- korszerűsített fürdőszoba
- klímaberendezés

A rendezett, dupla liftes lépcsőház kulturált lakókörnyezetet biztosít, a környék infrastruktúrája pedig kiváló.

Néhány perc sétára elérhető:
– Aldi, Penny
– gyógyszertár, orvosi rendelő
– iskola, óvoda
– buszmegálló
– minden fontos szolgáltatás

Ez az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik jó elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakást keresnek, amely hosszú távon is értékálló választás lehet.

Az ilyen adottságú lakások gyorsan gazdára találnak — érdemes személyesen is megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1182 e Ft
1161 e Ft -2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
52 M Ft m Ft
56.5 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Hajdúszoboszló, Major
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen, Tócóskert, Derék utca
Eladó panellakás

Debrecen

54 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Debrecen, Sestakert, Alkotmány
Eladó panellakás

Debrecen

46.7 M Ft
1 szoba
42 m²
Debrecen, Újkert, Lehel utca
Eladó panellakás

Debrecen

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

68.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen