Aerogate Homes

Eladó panellakás
Debrecen, Tócóskert, István, 8. emelet

+ 5 kép 1/8
54 000 000 Ft54 M Ft 1 173 913 Ft/m2
2 szoba
46 m²
8. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kiss Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Debrecen, István úton eladó egy 46 m2-es, 2 szobás, 8. emeleti lakás.

- felújítást igényel

A közelben minden megtalálható amire a mindennapi életben szükségünk lehet.

Megtekintéssel és bővebb információval kapcsolatban hívjon, szívesen válaszolok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tócóskert m² ár
Debrecen m² ár
1174 e Ft
786 e Ft -49%
1055 e Ft -11%
Ennek az ára
Tócóskert átlagár
Debrecen átlagár
54 M Ft m Ft
35.7 m Ft -51%
63.5 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Tócóskert, István, 8. emelet

Eladó panellakások a környékről

Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

85 M Ft
3 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Újkert, Jerikó utca
Eladó panellakás

Debrecen

67 M Ft
3 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

74.7 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Debrecen, Téglagyár, Kishegyesi
Eladó panellakás

Debrecen

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

64.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

56.5 M Ft
3 szoba
71 m²
Hajdúszoboszló, Major
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

58.49 M Ft
2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

62 M Ft
4 szoba
68 m²
Debrecen, Széchenyikert, István út
Eladó panellakás

Debrecen

70 M Ft
4 szoba
84 m²