Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen Újkerti részén az Ötvenhatosok terén 10 emeletes kifizetett panelprogramos duplaliftes társasház 9. emeletén eladó egy 44nm-es 1+1 szobás műanyag nyílászárós mért fűtéses lakás. Az ingatlanba belépve szemben egy fél szoba jobra a nagy szoba egy kb 2nm-es erkélyel és balra a fürdőszoba és a konyha található. A lápcsőház is szépen fel van újítva szépek a burkolatok és a teher valamint a személyi lift is szinte új. A közelben boltok és bevásárló központok is megtalálhatók, a tömegközlekedés kiválló. Az egyetemek közelsége miatt akár befektetésnek is ideális. A bútorzat nagy része tartozék. További információkért hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 28. Utoljára módosítva: 2025. 04. 28.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, Újkert, Ötvenhatosok Tere, 9. emelet