Avico Greentop

Eladó panellakás
Cegléd, Belváros

+ 11 kép 1/14
41 900 000 Ft41.9 M Ft 735 088 Ft/m2
2 szoba
57 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 333
Urbán László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602309 számú Ceglédi I. emeleti 57 m2 Panellakást.

ELADÓ RITKASÁG Cegléd belvárosában egy I. emeleti Panellakás. Cegléden ezek a panellakások épültek legutoljára 1986-ban. A lakás adásvételt és teljes kifizetést követően azonnal birtokba vehető. PER , TEHER és IGÉNY mentes. Új műanyag nyilaszáró az összes ablak és a bejárati ajtó is. Az ablakokhoz tartozik redőny és rovarháló is. Az ingatlanban a teljes villany hálózat a közelmúltban fel lett újítva. Fel sem lehet sorolni , hogy mennyi minden található 5 percnyi gyaloglásra. A teljesség igénye nélkül: Élelmiszer üzletek , Mindenféle korosztálynak iskola , Hentes Üzlet Stb. Közös költség 7.000.- Ft / Hó. Lakás részben bútorozott , ha az új tulajdonos igényt tart a bútorokra természetesen arra is találunk megoldást.

Irodánk teljes körű segítséget tud nyújtani hitelekhez és az összes államilag finanszírozott családi támogatásokhoz!

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bátran és szívesen megmutatom!

Megtekintése kizárólag előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Amennyiben a CasaNetWork – Cegléd kínálatában szereplő, 174602309 azonosítószámú új építésű LAKÁS vagy bármely más INGATLAN felkeltette érdeklődését, forduljon hozzánk bizalommal a megadott elérhetőségeken!

Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésben szereplő információk megbízónktól származnak, ezért azok pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni.

Ügyfeleink számára díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézést biztosítunk.

CasaNetWork – Ingatlanban otthon vagyunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
735 e Ft
889 e Ft 17%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
41.9 M Ft m Ft
40.4 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, Belváros

Eladó panellakások a környékről

Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Érd
Eladó panellakás

Érd

59.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Dunakeszi
Eladó panellakás

Dunakeszi

85.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

45.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Gödöllő, Erzsébet lakótelep, Szent István tér
Eladó panellakás

Gödöllő

66.5 M Ft
2 szoba
58 m²
Táborfalva
Eladó panellakás

Táborfalva

26.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Vác, Belváros, Dr.Csányi László körút
Eladó panellakás

Vác

63.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd, Belváros, Kossuth Ferenc utca
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

69.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

81.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok