Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 7. emelet

+ 11 kép 1/14
65 900 000 Ft65.9 M Ft 1 080 328 Ft/m2
2 + 1 szoba
61 m²
7. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 660
Szombay Alfréd
Otp Ingatlanpont Szigetszentmiklós

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy részben felújított, 61 m2-es, 7. emeleti lakás Csepel kedvelt részén!

Ha fontos Önnek a jó elhelyezkedés, a kényelmes közlekedés és a világos otthon, akkor ezt a lakást érdemes megnéznie. A lakás tágas terekkel, praktikus elrendezéssel és kellemes panorámával várja új tulajdonosát.

A környék infrastruktúrája kiváló: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek és minden fontos szolgáltatás néhány perc alatt elérhető. A belváros BKV-val gyorsan és könnyedén megközelíthető, így ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetésnek is.

A 7. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás csendes, napfényes és kellemes kilátást biztosít a városra.

Ügyvédi és pénzügyi kérdésekben is állunk rendelkezésükre! Hívjanak a hét bármely napján!
Referenciaszám: M329390

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1080 e Ft
1069 e Ft -1%
1226 e Ft 12%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
65.9 M Ft m Ft
63.3 m Ft -4%
74.5 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca