Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 7. emelet

62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 233 333 Ft/m2
2 szoba
51 m²
7. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 886
Tecnocasa - Cercatore del Nido Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csepel kedvelt részén kínálunk megvételre egy 7. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakást, szigetelt társasházban.

A lakás jó állapotú, világos, jól kihasználható terekkel rendelkezik. A villanyvezetékek már korszerűsítve lettek, a nyílászárók cseréje is megtörtént, így a lakás energiahatékonyabb. A komfortérzetet tovább növeli, hogy mindkét szobában klímaberendezés található, így a nyári melegben is kellemes hőmérséklet biztosított. A fűtés egyedi mérős távfűtéssel megoldott, ami lehetővé teszi a fogyasztás pontos követését és szabályozását.

Az erkély ideális kiegészítője a lakásnak, ahol egy kis zöld sarok vagy pihenős rész is könnyedén kialakítható.

A környék infrastruktúrája kiváló, a mindennapi élethez szükséges üzletek, szolgáltatások, oktatási intézmények könnyen elérhetők. Közlekedés szempontjából is kedvező az elhelyezkedés: a közelben több buszjárat közlekedik (például 35, 36, 148, 151, 159), amelyek gyors eljutást biztosítanak a város különböző pontjaira. Emellett a Csepeli HÉV is rövid sétával elérhető, amellyel a belváros gyorsan megközelíthető.

Ez az ingatlan remek lehetőség mindazok számára, akik egy jól fenntartható, kényelmes lakást keresnek jó közlekedéssel rendelkező környezetben, akár saját otthonnak, akár befektetési céllal.

Az ingatlan hitelre is megvásárolható, díjmentes bank-független hiteltanácsadásért, további kérdés-, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

További információért vagy megtekintési szándék esetén keresse irodánkat bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1233 e Ft
1102 e Ft -12%
1126 e Ft -10%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
55.9 m Ft -13%
127.8 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

66 M Ft
3 szoba
73 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

16.7 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület