Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, Szabótelep, Ady Endre út, 9. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, jó állapotú lakás Csepelen. A lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így kényelmesen használható akár családnak, párnak vagy befektetésnek is. A lakás világos, jó állapotú, azonnal költözhető, ugyanakkor igény szerint tovább alakítható.
A környék nyugodt és jól ellátott. A közelben több bolt, élelmiszerüzlet, gyógyszertár, iskola és óvoda is megtalálható, így a mindennapi ügyintézés könnyen megoldható. Nem messze található bevásárlási lehetőség és zöld terület is, ahol sétálni vagy kikapcsolódni lehet.
A közlekedés kedvező. A közelben több busz is jár, például a 35-ös, 36-os, 148-as, 151-es és 159-es busz, amelyekkel könnyen elérhető a csepeli központ és más városrészek is. A H7-es HÉV szintén gyors kapcsolatot biztosít a belváros felé.
A lakás jó választás lehet azoknak, akik egy jól megközelíthető, mégis nyugodt környéken keresnek otthont.
További kérdés, valamint megtekintési szándék esetén keressen minket bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 03. 12.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XXI. kerület, Szabótelep, Ady Endre út, 9. emelet