Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XX. kerület, Erzsébetfalva, Ady Endre utca, földszint

+ 8 kép 1/11
55 000 000 Ft55 M Ft 1 222 222 Ft/m2
2 szoba
45 m²
földszint
építés éve:1879

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ravasz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pesterzsébet központjában eladó egy 45 m²-es, 2 szobás földszinti lakás.

A lakás panelprogramos, rendezett társasházban található, klímával felszerelt és felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki otthonát.

Kedvező elrendezésének és központi elhelyezkedésének köszönhetően kiváló választás lehet családoknak, idősebbeknek vagy akár befektetés céljára is.

Az ingatlan hitelezhető, a környéken minden fontos szolgáltatás, üzletek és tömegközlekedés pár perc alatt elérhető.

A lakáshoz parkolóhely bérelhető.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!

A fotók AI technológiával módosított képeket is tartalmaz.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erzsébetfalva m² ár
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1222 e Ft
1121 e Ft -9%
1194 e Ft -2%
1346 e Ft 9%
Ennek az ára
Erzsébetfalva átlagár
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
55 M Ft m Ft
59.6 m Ft 8%
63.5 m Ft 13%
64.9 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Erzsébetfalva, Ady Endre utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
37 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.065 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

115 M Ft
2 szoba
60 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
62 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²