Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XX. kerület, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 324 490 Ft/m2
2 szoba
49 m²
1. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kartali Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy 49 m²-es, igényesen felújított lakás panelprogramos társasházban. Az épület korszerűsítése tavaly nyáron történt meg, melynek során a nyílászárók is modern, műanyag kivitelűre lettek cserélve.

A lakás 2 éve teljes körű felújításon esett át, amely magában foglalta a villany- és vízvezetékek cseréjét, valamint az esztétikai felújítást (festés, tapétázás, burkolatok). A műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, továbbá a hűtést klíma biztosítja.

Az ingatlanhoz zöldre néző erkély is tartozik. A lakás egész nap világos.

A lakóközösség rendezett és barátságos.

1/1 tulajdon, tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Elhelyezkedése kiváló: közel a Pesterzsébet városközpont, valamint a 2B villamos néhány perc sétára található, amellyel a Jászai Mari térig is elmehetünk.

A környék csendes, zöld, barátságos, kiváló infrastruktúrával – ideális választás akár első lakásnak, akár befektetésnek.
Bővebb információért várom jelentkezését! Jöjjön el, nézzük meg együtt!

Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana eladására van szükség, akkor abban is szívesen együttműködőm Önnel!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint elkészül, a hirdetés frissítésre kerül!

Amennyiben hitelre van szüksége, az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, áll rendelkezésére. Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1324 e Ft
1161 e Ft -14%
1348 e Ft 2%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
67.5 m Ft 4%
64.8 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

129 M Ft
76 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
62 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

129 M Ft
3 szoba
62 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.065 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.6 M Ft
3 szoba
60 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

83.9 M Ft
1 szoba
31 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²