NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
51 000 000 Ft51 M Ft 1 457 143 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998461
Szobolits Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kedvező árú lakás kiváló helyen, a Havanna lakótelepen, az Üllői út közelében!
Eladó egy 35 nm-es, 2. emeleti lakás a XVIII. kerület szívében, amely kiváló választás első otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

A lakás praktikus elosztása:
Szoba

Félszoba

Konyha

Fürdőszoba WC-vel

Tágas előtér

Műszaki és biztonsági jellemzők:
Korszerűsítés: az elmúlt években műanyag nyílászárókkal lett ellátva, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.

Fűtés: távhő, radiátoros hőleadással (kedvező fenntartási költségek).

Biztonság: mágneses chipes beléptetőrendszer, ajtórács és több ponton záródó biztonsági ajtó.

Kényelem: lift áll rendelkezésre.

Lakóközösség: rendezett, barátságos, emeletenként mindössze 6 lakással.

Közös költség: kb. 10.000 Ft/hó

Infrastruktúra:
A környék ellátottsága kiváló: boltok, szolgáltatások, gyógyszertár és tömegközlekedés mindössze néhány perc sétával elérhető. A játszótér közvetlenül az ingatlan előtt található.

Miért érdemes választani?
Ideális választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetésnek is – könnyen kiadható, remek elhelyezkedésű ingatlan.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását a hét bármely napján! Jöjjön, nézzük meg együtt!

Ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával? Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadónk kötelezettségmentesen áll rendelkezésére.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Szobolits Andrea +3630 399 6692

Referencia szám: LK011070

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1457 e Ft
1312 e Ft -11%
1342 e Ft -9%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
51 M Ft m Ft
56.6 m Ft 10%
64.7 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
3 szoba
59 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

69.8 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

49.99 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

60.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Csontváry Kosztka Tivadar utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

62.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület