Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
88 900 000 Ft88.9 M Ft 1 457 377 Ft/m2
3 szoba
61 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csuha Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó napfényes, erkélyes, 3 szobás panel lakás a XVIII. kerület kedvelt részén, a Gloriett-telepen – kiváló elrendezéssel!
Budapest XVIII. kerületének egyik legnyugodtabb, zöldövezeti részén, a közkedvelt Gloriett-telepen kínálunk megvételre egy 3. emeleti, kiváló állapotú, 3 szobás panel lakást egy rendezett, 4 szintes társasházban.
A lakás egyik legnagyobb előnye a rendkívül praktikus elrendezés:
- 3 külön nyíló szoba
- külön WC és fürdőszoba
- a konyhához közvetlenül kapcsolódó kamra
- gépészeti kis helyiségben elrejtett cirko
A lakás szépen karbantartott, jó állapotú, azonnal költözhető. A műanyag nyílászárók szunyoghálóvan, redőnnyel, és a speciális, biztonsági bejárati ajtó méginkább vonzóbbá teszik az ingatlant, csakúgy, mint a hozá tartozó, önálló, 3,6m2 pince tároló is.
A délnyugati fekvésnek és a kétoldali tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos, napsütéses, ugyanakkor könnyen átszellőztethető. Minden ablak redőnnyel felszerelt, így a nyugodt pihenés is biztosított.
Az erkély és egy másik szoba egy csendes, parkosított belső kertre néz, ahol zöld környezetben lehet kikapcsolódni, míg a másik oldalról a társasházak közötti parkolóra nyílik kilátás.
Elhelyezkedés – minden karnyújtásnyira:
- Több buszjárat megállója kb. 50 méterre
- Aldi kb. 250 méterre
- Avena Center kb. 600 méterre
- Játszótér kb. 360 méterre
- Kutyafuttató kb. 420 méterre
- Iskola, óvoda is sétatávolságra
A társasház közvetlen közelében található a Halmi-erdő, így a természet szerelmeseinek is ideális választás.
További előnyök:
- Per- és tehermentes ingatlan
- Saját, zárható tároló a pinceszinten
- Csendes, kulturált lakóközösség
Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik világos, jól élhető otthont keresnek zöld környezetben, mégis kiváló közlekedéssel.
Érdemes személyesen is megnézni – könnyen beleszerethető!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

88900000 Ft
Csuha Attila +36704545076
Email: csuha.attila@oc.hu
Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!

Referencia szám: H516348-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1457 e Ft
1067 e Ft -37%
1229 e Ft -19%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
88.9 M Ft m Ft
67.8 m Ft -31%
74.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

51 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

70.5 M Ft
4 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
3 szoba
59 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
3 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba