City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
76 900 000 Ft76.9 M Ft 1 053 425 Ft/m2
4 szoba
73 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Takács Anita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Lakás leirása:
A lakás felújitott, szép, világos
73 m2 a lakás plusz zöldre néző fedett erkély van
A lakás rendkivül jó beosztású
2 klima van a lakásban
3 hálószoba van plusz nagy nappali
konyha ablakos, ebédlő külön álló
ebédlő és nappali egy légterű
saját gardrob is kialakitásra került
hálószobák a lakás másik oldalán találhatóak
wc és fürdő külön van, fúrdőszoba kádas
Nappali keleti tájolású hegyekre néző
Fűtés távhő egyedi mérés nélküli
Kicsi rezsivel lehet számolni
Nem legfelső emeleti
Ház leirása:
A ház 5 emeletes,
Zárt lépcsőházas családias
Ház körül rendkivül jó parkolási lehetőség van
Lokáció:
XVII. Rákoskeresztúr a népszerű Újlak utca
Pesti út rendkivül közel van
Újlak utcában kéttannyelvű általános iskola van
Piac, Uszoda, Tesco közel van
Hivhat bármikor megtekintési egyeztetésre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1053 e Ft
1042 e Ft -1%
1151 e Ft 9%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.9 M Ft m Ft
73.8 m Ft -4%
85.4 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pesti út 168
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Kis utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

62.8 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás