Astora Márvány8

Eladó panellakás
Budapest, XVI. kerület, 3. emelet

+ 2 kép 1/5
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 205 172 Ft/m2
2 szoba
58 m²
3. emelet
építés éve:1988

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pálvölgyi Patrik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A lakáshoz hamarosan profi fotós által készített képeket, videót töltök fel, addig is szíves türelmüket kérem!
Az Összefogás sétányon vált eladóvá egy folyamatosan karbantartott, tiszta és rendezett társasházban található lakás, jelenlegi tulajdonosa 2007 óta lakja és családi házba költözés miatt szánta rá magát az eladásra. Nem utcai nézetű, dél-keleti tájolású.

Lényeges tulajdonságai, adottságai a teljesség igénye nélkül:
-Házközponti fűtés
-Műanyag nyílászárók
-Ablakos konyha
-Klímás hálószoba
-Fürdőszoba és wc külön helyiségben
-Kádas fürdőszoba!
-Könnyen átalakítható belső elosztás
-1 hónapon belül költözhető!
-Kiváló közlekedés!
-Kedvező (28.900 Ft) közös költség

Bizonyára sikerült felkeltenem az érdeklődését. Hívjon mielőbb, nehogy lemaradjon, mert ezek a lakások nem töltenek sok időt a piacon! Irodánk pénzügyi szakértőjének közreműködésével akár milliókat spórolhat, amennyiben banki finanszírozást vesz igénybe.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1205 e Ft
1185 e Ft -2%
1342 e Ft 10%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
95.2 m Ft 27%
64.7 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
5 szoba
130 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Bercsényi utca
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

83 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület