Astora Márvány8

Eladó panellakás
Budapest, XVI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
86 900 000 Ft86.9 M Ft 1 277 941 Ft/m2
3 szoba
68 m²
1. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Berecz Adrienn
Duna House - Galagonya utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 1. emeleti, világos, tágas, kiváló elosztású lakás Rákosszentmihály kedvelt részén, hatalmas zárt közös udvarral

Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihály kedvelt, csendes és zöld részén, a Pálya utcai lakótelepen kínálom megvételre ezt a 68 m²-es, első emeleti, erkélyes lakást.

Az ingatlan egy rendezett, 4 szintes társasházban található, ahol szintenként mindössze 2 lakás kapott helyet. A ház csendes, kulturált lakóközösséggel rendelkezik, a közös, zárt udvar pedig kifejezetten ritka adottság ebben a városrészi környezetben.

A lakás egyik legnagyobb előnye a tágas, 26 m²-es nappali, amely világos, jól berendezhető, és közvetlen kapcsolattal rendelkezik az erkély felé. Az alaprajz praktikus, a helyiségek jól elkülönülnek egymástól, a két szoba távolabb található egymástól, így az ingatlan családoknak, pároknak és akár otthoni munkavégzéshez is kiváló választás lehet. A nappaliból könnyen kialakítható még egy szoba.

Főbb jellemzők
68 m² alapterület
2 + fél szoba
26 m²-es, tágas nappali
külön konyha
étkező
gardróbszoba
2 hálószoba
erkély
első emeleti elhelyezkedés
világos, jól használható terek
praktikus alaprajz
nappaliban klíma
műanyag nyílászárók
redőnyök az ablakokon és az erkélyajtón
kb. 6 m² saját használatú tárolórész az utcaszinten
hatalmas, zárt, gondozott közös udvar
ingyenes parkolási lehetőség a ház előtt
tehermentes ingatlan

Elosztás
A lakásban egy kifejezetten tágas, 26 m²-es nappali, külön konyha, étkező, két hálószoba, gardróbszoba, fürdőszoba, külön WC, valamint erkély található.
A két hálószoba egymástól távol helyezkedik el, ami különösen előnyös lehet családoknak vagy azoknak, akik jól elkülöníthető lakótereket keresnek. A nagyobb hálószobából egy külön gardróbszoba került leválasztásra, amely kényelmes és praktikus tárolási lehetőséget biztosít.További előny, hogy a nappali mérete lehetőséget ad akár egy plusz szoba kialakítására is. A leválasztáshoz az ablak adottsága is rendelkezésre áll, így igény esetén a lakás elrendezése tovább alakítható.

Állapot és felújítás
- A lakás szép, rendezett állapotú, több fontos korszerűsítés már megtörtént.
- A felújítás során teljesen megújult a fürdőszoba és a WC, a vizes helyiségekben a vízvezetékek cseréje is megtörtént. Emellett korszerűsítették az elektromos hálózatot és a kapcsolódobozokat is.
- A lakás műanyag nyílászárókkal rendelkezik. Minden ablak és az erkélyajtó redőnnyel felszerelt, az udvar felé néző nyílászárókon körülbelül 3 éve cserélt, modernebb redőnyök találhatók. A konyhaablak szúnyoghálóval ellátott. A beltéri ajtók szintén újak.
- A nappaliban klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.

Tárolás
- Az utcaszinten közös tárolók találhatók, amelyekből a lakáshoz egy körülbelül 6 m²-es, saját használatú rész tartozik. Ez jelentős előny lehet kerékpár, szezonális tárgyak, sporteszközök vagy egyéb tárolnivalók elhelyezésére.

Társasház és közös udvar
- A társasház karbantartott, rendezett, a lakóközösség csendes és kulturált.
- Külön kiemelendő a hatalmas, zárt közös udvar, amelyet a társasház kertésze gondoz. A terület fákkal és zöldfelületekkel teli, pihenésre és családi használatra egyaránt ideális. A gyerekek számára homokozók, hinták és mászókák is rendelkezésre állnak, így a belső udvar valódi családbarát élettérré válik.

Elhelyezkedés
- A lakás Rákosszentmihály kedvelt részén, a Pálya utcai lakótelepen található. A környék csendes, zöld, ugyanakkor a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők.
- Az Örs vezér tere és a Bosnyák tér egyaránt jól megközelíthető, a közelben található a Pólus Center, valamint az M0-s autóút is gyorsan elérhető. Tömegközlekedés, üzletek, iskola, óvoda és fitneszterem szintén a közelben található.

Parkolás
- A ház előtt az utcán ingyenes parkolási lehetőség biztosított.

Kinek ajánlom
- Ajánlom mindazoknak, akik világos, tágas, jól alakítható otthont keresnek csendes, zöld környezetben, de nem szeretnének lemondani a jó közlekedésről és a városi infrastruktúráról.
- A 68 m²-es alapterület, a 26 m²-es nappali, a két hálószoba, a külön konyha, az étkező, a gardróbszoba, az erkély és a hatalmas zárt közös udvar együtt olyan adottságokat kínálnak, amelyek családok számára is kifejezetten vonzóvá teszik az ingatlant.

Amennyiben további kérdése van vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1278 e Ft
1198 e Ft -7%
1229 e Ft -4%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.9 M Ft m Ft
69.4 m Ft -25%
74.9 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Bíbor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

51.52 M Ft
2 szoba
35 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Szabadság utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

130 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

143.64 M Ft
4 szoba
105 m²
XII. kerület, Svábhegy, Városmajor utca 10
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

219 M Ft
3 + 1 szoba
116 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
91 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
91 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
56 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Bercsényi utca
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft