River Life

Eladó panellakás
Budapest, XVI. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 205 172 Ft/m2
3 szoba
58 m²
4. emelet
építés éve:1988

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NAPFÉNYES, ERKÉLYES, JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS, A CENTENÁRIUMI LAKÓTELEP ÚJ RÉSZÉN!

XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett, jó lakóközösségű, az 1980-as évek végén épült társasház 4. emeletén eladó egy 58m2-es, ERKÉLYES, nappali + 2 különnyíló hálószobássá alakított, kiváló elrendezésű, jó állapotú, kellemes hangulatú lakás.

Az ingatlanban egy tágas, étkezővel is berendezett nappaliszoba, két különnyíló, jól berendezhető hálószoba, egy ablakos konyha, egy sarokkáddal felszerelt fürdőszoba, egy külön wc, és egy előszoba kaptak helyet. A 4m2-es, parkra néző erkély a nappaliszobából nyílik.
A lakás remek elrendezésű, ideális családosok, összeköltözők számára is. Gardróbszobája igazán praktikus, a mosógépkiállás ide került áthelyezésre, mely lehetővé tette, hogy a fürdőszobába sarokkádat építhessenek be. A gardrób egyébként könnyen a fürdőszobához is nyitható.

A lakás jó állapotnak örvend, tulajdonosa az elmúlt évtizedek során rendszeresen karbantartotta, számos felújítást elvégeztetett benne. A helyiségek mindegyike esztétikus, szép állapotnak örvend, a konyhában, fürdőben, wc-ben a vízvezetékek, csatornacsövek is ki lettek cserélve.
A lakás jelenlegi állapotában beköltözhető, nagyobb ráfordítást nem igényel.

A lakás fűtését házközponti fűtés biztosítja, az épület korábban levált a távfűtésről, saját kazánnal rendelkezik, mely a fűtést és a melegvizet is előállítja a lakóközösség számára, a távhőnél kedvezőbb áron. A nyári napokon az optimális hőmérséklet beállításához újszerű klímaberendezés is rendelkezésre áll.

A lakás remek fényviszonyú, keleti és déli tájolásának köszönhetően reggeltől estig napfényes. Ablakai ez erkéllyel együttesen minden irányban csendes, parkosított területre néznek.

A társasház tiszta, rendezett, az 1980-as évek legvégén épült, 4 emeletes panelház. A fűtéskorszerűsítésen kívül az épület oldalfalainak szigetelése is megvalósult. A lépcsőházat, közös területeket rendben és tisztán tartják. A lakás magasabb emeleti elhelyezkedéséhez praktikusan kerékpár és babakocsitároló is a lakók rendelkezésére áll.

A lakókörnyezet kifejezetten gondozott, parkosított, csendes. A környező utcákat, és az épületek körül található parkolóhelyeket is felújították az elmúlt évek során. Az ellátottság szintén remek, óvoda, iskola, rendelő, több szupermarket, üzletek, szolgáltatások sétatávolságban elérhetőek. A 2 perc sétányira található buszmegállóból közvetlen viszonylat (44, 244) közlekedik az Örs Vezér terére, illetve az éjszakai közlekedésbe is bekötött a 996-os járatnak köszönhetően.

Az ingatlan irányára: 69,9 M Ft
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK059135

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1205 e Ft
1198 e Ft -1%
1229 e Ft 2%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
69.4 m Ft -1%
74.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XVIII. kerület