Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, XIX. kerület, 7. emelet

+ 2 kép 1/5
67 500 000 Ft67.5 M Ft 1 144 068 Ft/m2
3 szoba
59 m²
7. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Baracs Botond
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest XIX. kerületében, Kispesten! Az 59 m²-es, háromszobás lakás jó állapotú, praktikus elrendezésű, így ideális otthonnak vagy befektetésnek is. A tágas nappali mellett két külön nyíló hálószoba, fürdőszoba és távfűtés biztosítja a kényelmet.

A környék csendes, biztonságos és kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben boltok, iskolák, óvodák, orvosi rendelő, valamint parkok és játszóterek találhatók. A közlekedés kiváló, több busz- és villamosjárat is gyors kapcsolatot biztosít a város többi része felé.

Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik kényelmes, jól megközelíthető otthont keresnek.

Keressen bátran a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1144 e Ft
1197 e Ft 4%
1229 e Ft 7%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.5 M Ft m Ft
66.6 m Ft -1%
74.9 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

65 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

65 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

65 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²