Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Csertő utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 302 174 Ft/m2
2 szoba
46 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sós Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest XIV. kerületében, a Füredi úti lakótelepen, a Csertő utcában kínálunk megvételre egy 46 m²-es, nappali + hálószobás, lakást egy LIFTES, 10 emeletes, PANELPROGRAMBAN felújított társasház 4. emeletén.

Lakás jellemzői:

-46 m² alapterület
-2 SZOBÁS, praktikus elrendezés
- 5 éve panelprogramban felújított épület (szigetelés, nyílászárók cseréje)
-légkondicionált lakás (hűtő-fűtő klíma, ami a nappaliban található, de teljesítménye alapján az egész lakásban megfelelő hőmérsékletet tud nyújtani)
-alacsony rezsiköltség
-15 ezer közösköltség
-az ABLAKKAL rendelkező KONYHA hatalmas előny a többi hasonló elrendezésű lakáshoz képest!

-egyedileg szabályozható és mérhető távfűtés (a lakás körbe van véve fűtött lakásokkal, ezért nagyon alacsony a fűtésköltség)
-északnyugati fekvésű,
-PARKRA NÉZŐ ablakok, nyáron szép zöld lombok frissítik a levegőt az ablakok előtt,
-csendes, zöld környezet,
-a lakás felújítandó állapotú (kivéve a nyílászárók és a légkondi), de a két szobában a régi parketta jó állapotú, felcsiszolható.
-az ablakokon levehető szúnyogháló, reluxa van.

A panelprogramos házban 2 db felújított, újszerű lift van. A lépcsőházba AKADÁLYMENTES feljáró is van, így akár kerekesszékkel vagy babakocsival is könnyű bemenni.

Az ingatlan azonnal birtokbavehető, 1/1-es tulajdonban van, per és tehermentes.
A társasház rendezett anyagi helyzetű, a lakóknak nincs elővásárlási joga.

Elhelyezkedés és közlekedés:
A ház mögött INGYENES PARKOLÁS megoldott!
A társasház kiváló infrastruktúrával rendelkező környéken található, közvetlen közelében a Rákos-patak, amely remek lehetőséget biztosít sétára, kikapcsolódásra.

A ház előtt (de nem az ablakok előtt) trolibusz végállomás található, ahonnan közvetlen kapcsolat van a belváros, többek között a Keleti pályaudvar irányába.

A közelben minden fontos szolgáltatás elérhető:

bevásárlóközpontok: Árkád, Sugár
IKEA, metró végállomás
üzletek, gyógyszertár, éttermek pár percen belül

Ideális választás mindazok számára, akik jó elosztású, csendes, zöldre néző lakást keresnek kiváló közlekedéssel és alacsony fenntartási költséggel Zugló egyik közkedvelt részén.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1302 e Ft
1345 e Ft 3%
1353 e Ft 4%
1342 e Ft 3%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
68.1 m Ft 12%
64.3 m Ft 7%
64.7 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Csertő utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.2 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Nagy Lajos király útja