Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 7 kép 1/10
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 367 391 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 206
Tamásné Mocsári Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében!
46 négyzetméteres, jó elosztású lakás, két külön nyíló szobával. A lakás felújított: cserélt nyílászárók, új villanyvezetékek, felújított fürdő, klíma a nappaliban, redőny és szúnyogháló mindkét szobában.
Csendes, parkra néző lakás, zárt folyosón, kulturált lakóközösséggel. Rendezett, dupla liftes, akadálymentes ház.
Kiváló elhelyezkedés: Örs vezér tere pár percre, HÉV, troli, valamint Spar, Aldi, IKEA a közelben.
Alacsony rezsi, ideális első lakásnak vagy befektetésnek.
Ingyenes parkolás a ház előtt!

Segítünk az adásvétel teljes körű lebonyolításában, beleértve a hitelügyintézést és a szükséges ügyvédi háttér biztosítását.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M326141-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1367 e Ft
1361 e Ft 0%
1126 e Ft -21%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft 2%
127.8 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

73.85 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

288 M Ft
6 szoba
220 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XXI. kerület, Erdősor, Óvoda utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

68 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

78.999 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
117 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

144.99 M Ft
4 szoba
150 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

86.312 M Ft
2 szoba
43 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

84.8 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás