Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 283 673 Ft/m2
2 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 711
Abonyi Lilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

XIV. kerület, Füredi lakótelep: saját kényelem vagy azonnali hozam az Ond vezér útján!

Eladásra kínálunk a XIV. kerület egyik legkeresettebb részén, a Füredi lakótelepen egy 49 m2-es, 2 szobás, loggiás, jó állapotú panellakást. Az ingatlan egy panelprogramon átesett, liftes társasház magasföldszintjén található, nyugati fekvésének köszönhetően pedig rendkívül világos.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Befektetők figyelem!
Az ingatlan jelenleg is megbízható bérlők által lakott, akik az adásvétel után is szívesen maradnának. Ez kiváló lehetőség azoknak, akik azonnali hozamot keresnek, hiszen a beköltözhetővé tétel vagy bérlőkeresés költségei és ideje megspórolhatóak. Stabil kereslet, biztos megtérülés!

A lakás belső elrendezése:
A lakásba belépve egy praktikus, L alakú előtérbe érkezünk, ahonnan minden helyiség külön megközelíthető. Jobbra található a világos konyha, valamint a különálló WC és fürdőszoba. A közlekedő végén helyezkedik el a két tágas szoba; a kisebbik szobából közvetlen kijárás nyílik a nyugati fekvésű loggiára, amely ideális helyszín az esti kikapcsolódáshoz.

A társasház és a környezet:
A 10 emeletes társasház tiszta, rendezett, liftes és számkódos beléptetőrendszerrel védett. A környék igazi zöldövezeti paradicsom: parkok, játszóterek és sétatávolságra lévő kikapcsolódási lehetőségek jellemzik a Füredi lakótelepet.

Infrastruktúra és közlekedés:
A lokáció párját ritkítja, hiszen minden karnyújtásnyira van, amire a hétköznapokban szükség lehet:
Vásárlás: Árkád, Sugár, IKEA, ALDI, SPAR, pékségek és éttermek.
Szolgáltatások: Óvoda, iskola, posta, gyógyszertár a közvetlen közelben.
Közlekedés: A 80-as troli megállója szinte a ház előtt, az M2-es metró (Örs vezér tere) mindössze 2 megálló. A HÉV és számos buszjárat szintén könnyen elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről! Akár saját otthonnak, akár kiadásra keres ingatlant, ez a lakás minden szempontból jó döntés.

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is.

Referencia szám: M325598-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1284 e Ft
1361 e Ft 6%
1348 e Ft 5%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft 2%
64.8 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

73.85 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba