Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 192 537 Ft/m2
2 + 1 szoba
67 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 242
Erdélyi Miklós István
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

***Kizárólag Nálunk!*** Itt nincs felső szomszéd! Eladó felújított, napfényes 2+1 szobás lakás Rákosfalván - azonnal költözhető! Budapest, XIV. kerületében, Rákosfalván, a Szentmihályi úton kínálunk megvételre egy 67 nm-es, kiváló állapotú, teljesen felújított panel lakást, egy rendezett, jó állapotú társasház 4. emeletén. A déli tájolású nappali egész nap világos, a lakás napfényes és kellemes hangulatú. 2024-ben teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosa egy modern, gondozott otthonba költözhet. Főbb jellemzők: 67 nm alapterület, 2 szoba + 1 félszoba, 2,8 m belmagasság, déli tájolású nappali, napfényes lakás, panelprogramos épület, távfűtés egyedi mérővel, klímaberendezés, redőnyök, beépített konyhabútor, bútorozott, berendezett állapot, zárt lépcsőház. A társasház jó műszaki állapotú, kívül-belül karbantartott. Az épület 4 szintes, lift nélküli, a lakás a legfelső emeleten található, így csendesebb és világosabb. Költségek: közös költség: 21 500 Ft/hó, fűtés: távfűtés egyedi mérővel.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Speciális, ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk. Szerződésének szerkesztését nagy tapaszatalattal, kedvezményesen végezzük, akkor is, ha nem általam vásárol! Finszter Ügyvédi Iroda. Mentsen el.

Referencia szám: M324959-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1193 e Ft
1294 e Ft 8%
1233 e Ft 3%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
77.3 m Ft -3%
75.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

99.99 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

78.999 M Ft
2 szoba
50 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65.2 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

50.5 M Ft
1 szoba
37 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület