Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
95 800 000 Ft95.8 M Ft 1 277 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Ördög Fanni
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Aranyalkalom a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. emeleti, teraszos, sokoldalú ingatlan keresi gazdáját.

A társasház csendesebb oldalán helyezkedő 75 m2-es 3+1 félszobás, összkomfortos lakás eladó, jelenleg közepes állapotba. Irodának vagy rendelőnek is kiválóan szeparált, valamint a félszoba és a konyha könnyen egy amerikai konyhás nappalivá alakítható.

Kiváló lehetőség nagy családosoknak, cégeknek és befektetőknek egyaránt!

Miért ez a lakás?

-Funkcionális elosztás, jól alakítható terek
-Terasz csendesebb, parkra néz
-Házközponti fűtés, (alacsony rezsiköltség)
-Tehermentes
-Rendezett társasház
-Csendes, nyugodt lakóközösség
-Azonnal birtokba vehető
-Műanyag nyílászárók
-Keleti fekvés, nagy ablakok, világos terek
-Könnyű parkolási lehetőség
-Kiváló ár-érték arány

Lokáció

-A környék infrastruktúrája kiemelkedő: Bevásárlás, szolgáltatási lehetőségek, Duna-parti sétány, sportolási és rekreációs lehetőségek, iskolák, óvodák, éttermek pár perc sétával elérhetőek!
-Belváros gyorsan megközelíthető.
-Kiváló BKV közlekedés (M3, buszok, villamosok)
-A környék folyamatosan fejlődik, az elhelyezkedés értékálló befektetés hosszútávon.

Rugalmas megtekintési lehetőség, akár hétvégén is!
Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1277 e Ft
1408 e Ft 9%
1226 e Ft -4%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95.8 M Ft m Ft
85.6 m Ft -12%
74.5 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház