Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 332 000 Ft/m2
3 szoba
75 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Aranyalkalom a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. emeleti, teraszos, sokoldalú ingatlan keresi gazdáját.

A társasház csendesebb oldalán helyezkedő 75 m2-es 3+1 félszobás, összkomfortos lakás eladó, jelenleg közepes állapotba. Irodának vagy rendelőnek is kiválóan szeparált, valamint a félszoba és a konyha könnyen egy amerikai konyhás nappalivá alakítható.
Kiváló lehetőség nagy családosoknak, cégeknek és befektetőknek egyaránt!

Miért ez a lakás?

-Funkcionális elosztás, jól alakítható terek
-Terasz csendesebb, parkra néz
-Házközponti fűtés, (alacsony rezsiköltség)
-Tehermentes
-Rendezett társasház
-Csendes, nyugodt lakóközösség
-Azonnal birtokba vehető
-Műanyag nyílászárók
-Keleti fekvés, nagy ablakok, világos terek
-Könnyű parkolási lehetőség
-Kiváló ár-érték arány

Lokáció

-A környék infrastruktúrája kiemelkedő: Bevásárlás, szolgáltatási lehetőségek, Duna-parti sétány, sportolási és rekreációs lehetőségek, iskolák, óvodák, éttermek pár perc sétával elérhetőek!
-Belváros gyorsan megközelíthető.
-Kiváló BKV közlekedés (M3, buszok, villamosok)
-A környék folyamatosan fejlődik, az elhelyezkedés értékálló befektetés hosszútávon.

Rugalmas megtekintési lehetőség, akár hétvégén is! Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!

További információért és megtekintésért keressenek bizalommal.

Amennyiben a finanszírozáskor hitelre lenne szüksége, bankfüggetlen Credipassos hitelszakértőnk díjmentesen áll rendelkezésére.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban keressen bizalommal.

Referencia szám: LK089153

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1332 e Ft
1455 e Ft 8%
1233 e Ft -8%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
87.5 m Ft -14%
75.3 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér