River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
99 500 000 Ft99.5 M Ft 1 877 358 Ft/m2
3 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szovák Ferenc László
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁS ELADÓ KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSSEL!Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakást egy 4 emeletes panelépületben, amely 2022-ben teljes körű felújításon esett át. Az ingatlan praktikus elosztású, világos és modern kialakítású ide valóban csak költözni kell!Konyhaétkező, nappali, 2 külön nyíló félszoba, fürdőszoba, külön WC, francia erkély és közlekedő rész A lakásban az alábbi felújítások történtek: 2020-ban a nyílászárók teljes cseréje, 2022-ben teljes villanyhálózat cseréje, vízvezeték és fűtés rendszer korszerűsítése, Új, minőségi Zalakerámia burkolatok.A lakásban prémium minőségű, egyedileg méretre készített bútorok kerültek beépítésre, amelyek a vételár részét képezik. Az ingatlan bútorozottan és gépesítve eladó, így az új tulajdonosnak sem felújítással, sem berendezéssel nem kell foglalkoznia.A lépcsőház belső udvara parkosított, rendezett, valamint játszótér is rendelkezésre áll, így a gyermekek biztonságos környezetben játszhatnak.A lokáció kiváló, a közelben minden fontos szolgáltatás, intézmény és közlekedési lehetőség megtalálható.Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!Bankfüggetlen hitelszakértőink készséggel állnak rendelkezésére, amennyiben hitelfelvételben gondolkodik.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

"Amennyiben a Duna House által hirdetett bármelyik ingatlan felkeltette az érdeklődését, további információra van szüksége, meg szeretné tekinteni, abban is állok rendelkezésére.
MIBEN SEGÍTÜNK MÉG ÖNNEK?
- Jogi háttér biztosításában,
- HITEL CENTRUM teljeskörű, bank semleges tanácsadásával és díjmentes hitel-ügyintézéssel, családtámogatási kedvezmények igénybevételének eligazodásában. FONTOS: NEMCSAK A NÁLUNK VÁSÁROLT INGATLANOK ESETÉBEN!
- Energetikai tanúsítvány beszerzésében."
Jöjjön el,nézze meg és tegyen egy ajánlatot !!!
Érd: Szovák Ferenc, Tel: 06/30 1845915, e-mail: szovak.ferenc@dh.hu

Referencia szám: LK090868

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1877 e Ft
1427 e Ft -32%
1229 e Ft -53%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.5 M Ft m Ft
86.3 m Ft -15%
74.9 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Váci út
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

75 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba