Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Párkány utca, 8. emelet

+ 7 kép 1/10
81 400 000 Ft81.4 M Ft 1 356 667 Ft/m2
2 + 1 szoba
60 m²
8. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 463
GDN Ingatlanhálózat Sasad
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk a XIII. kerület kedvelt, csendes részén, a Párkány utcában egy 60 m²-es, felújított panellakást.

Az ingatlan egy 10 emeletes, liftes társasház 8. emeletén található, utcai kilátással. A lakás összkomfortos, jó állapotú épületben helyezkedik el, zárt lépcsőházból megközelíthető.

Az elosztás kifejezetten kedvező: 2 + 1 félszoba, külön konyhás kialakítás (nem amerikai konyhás), jól bútorozható, világos terekkel. A lakás a felújítás során modern, igényes megjelenést kapott, így akár rövid időn belül költözhető.

A fűtést távfűtés biztosítja. Az ingatlan nem tetőtéri, nem legfelső emeleti, valamint nem belső kétszintes. Az épület 1960-ban épült beton szerkezettel, külső állapota jó.

Parkolás: utcán, közterületen megoldott.
Környezet: csendes, jól ellátott lakóövezet.
Tömegközlekedés: kiváló — több busz- és villamosjárat könnyen elérhető.

Várható birtokbaadás: 3 hónap.

Ez a lakás ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek, különösen azok számára, akik jól megközelíthető, mégis nyugodt városi környezetet keresnek.

Igény esetén teljes körű, bankfüggetlen hitelügyintézésben segítünk több bank ajánlatának összehasonlításával, valamint megbízható, ingatlanügyletekben jártas ügyvédi közreműködést is biztosítunk a biztonságos adásvételhez.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1357 e Ft
1329 e Ft -2%
1427 e Ft 5%
1229 e Ft -10%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.4 M Ft m Ft
88.9 m Ft 8%
86.3 m Ft 6%
74.9 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Párkány utca, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás